Joey životopis

12. května 2008 v 16:26 |  Joey
Joseph Maria Kelly
Datum narození: 20. 12 1972 Místo narození: Gamonal, Španělsko Znamení: Střelec
Joey Kelly se narodil jako Joseph Maria Kelly v chudé vesničce na jihu Španělska. Jeho otec byl profesor matematiky a filozofie a latiny, napůl Ir a Američan. Jeho matka byla baletka RakušankaFinka Barbara Ann Suokko. Joey Kelly proto od malička dostával soukromé hodiny baletu a tance. A to z duše nesnášel. Když mu bylo deset let, jeho matka zemřela na rakovinu prsu.Joey má 5 sester a 6 bratů. Jeho nejstarší bratr Danny trpí autismem. Když Joeymu zemřela maminka, odstěhovala se rodina ze Španělska do Paříže. Kde žili až do jeho 17 let. Hrál tam v divadle.

Ale co Joey skutečně miloval byly rychlé stroje. V 15ti si ze šrotu sestavil první motorku. Vysněné Porsche si mohl dovolit až o mnoho let později. Mezi lety 1989-1991 žil se sourozenci ze slavné skupiny Kelly family a otcem na hausbótu poblíž Amsterdamu. Od roku 1992 natrvalo žije v Německu. V roce 1996 si s rodinou koupili zámek Eastgrove v hrabství Cork v Irsku. Pár let na to ho opět prodali. V roce 1998 si pořídili rodinné sídlo, obrovský zámek poblíž Bonnu v Německu. Ten ale roku 2002, po smrti otce, prodali.

V roce 1997 se Joey Kelly stal Ironmanem na Havaji. Jeho život pohltil triatlon. Do 30ti let získal 11 titulů Ironman a 3 tituly Ultraman. Mimo to je misterm světa v soutěži WOK 2005, a v motocrossu. Vylezl na Kilimandžáro. Věnuje se boxu, podnikl ,,šílenou misi" za polární kruh a jiné extrémní maratony, závody a sportovní cíle.

V roce 1996 začal chodit s baletkou a členkou skupiny Bellini - Tanjou Niethen. V roce 2000 se jim narodil syn Luke Christopher, který před 2 lety utrpěl vážné poranění lebky. Vše ale dobře dopadlo. V roce 2004 se jim narodil druhý syn Leon a to byl impuls pro uzavření manželství. V roce 2006 se jim narodila vysněná dcera Lillian Anne.

Se svou skupinou Kelly family Joey vydal za trvající kariéru už 18 alb. Joey ovládá perfektně kytaru a elektrickou kytaru, akordeon, flétnu a bicí. Plynně hovorí anglicky, německy, španělsky, francouzsky a domluví se italsky,portugalsky a holandsky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iwik iwik | E-mail | 29. srpna 2008 v 23:34 | Reagovat

to je prostě chlap, jak má být..podle mě ideál!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama